O nás

Aby sme sa predstavili, sme mladý tím so záujmom pre online produkty. Tento web sme založili z dôvodu, že nám osobne takáto služba chýbala. Snažíme sa doňho vkladať čo najviac síl a neustále ho vylepšovať. Službu sme vytvorili v roku 2014 pod doménou xboxlive.sk, doména steamkody.sk je na internete od roku 2015 ako naša hlavná stránka.

Našim hlavným cieľom je poskytnúť aj mladým hráčom pohodlný spôsob ako si zakúpiť online kupóny. Zamerali sme sa na to, aby náš zákazník dostal kód okamžite po platbe, respektíve aby sa nemusel registrovať alebo vypisovať formuláre. Našim základným kameňom je jednoduchosť v každom kroku. Ďalej by sme vyzdvihli to, že všetky predávané kódy nakupujeme od oficiálnych distribútorov - našimi hlavnými partnermi sú Steam a PaySafeCard, preto sa nemôže stať, že daný kód nie je platný.

Medzi naše priority v ohľade na bežnú prevádzku sú komunikácia či prípadné riešenie problémov so zákazníkmi a snaha udržať všetky kódy neustále skladom, aby ste mali možnosť zakúpiť kód v ktorýkoľvek deň a ktorúkoľvek hodinu. Do budúcnosti plánujeme rozšíriť možnosti platby i dodania, zlepšiť cenovú stránku veci - aj keď táto časť závisí prevažne od mobilných operátorov, rozšíriť ponuku produktov a zjednodušiť pohyb na stránke.